Contact
Joseph Smeetslaan 36
3630 Maasmechelen
Verzekeringen
089/36.00.60
verzekeringen@jemar.be
Recent appartement met 2 slaapkamers, overdekt terras en ondergrondse autostaanplaats in het centrum van Maasmechelen.
Bij het binnenkomen in het gebouw komt u terecht in de inkomhal. Hier kan u kiezen voor de lift of de trap te nemen naar de eerste verdieping.
Het appartement heeft een inkomhal met aansluitend de woonkamer en open keuken. Dit geheel geniet van veel lichtinval door de grote raampartijen die tevens toegang geven tot het overdekt terras.
De open keuken is volledig geïnstalleerd en heeft alle comfort.
Verder beschikt het appartement over 2 slaapkamers en een berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast. De badkamer heeft een inloopdouche en badkamermeubel met wastafel.Het toilet is apart.
In de kelder is er een autostaanplaats en een kelderberging voorzien.
Het appartement wordt verwarmd met een warmtepomp voor de vloerverwarming.
Centrale ligging met goede verbindingen naar o.a. de autostrade. Horeca, winkels en scholen op wandelafstand.
Huurprijs: € 975 + € 100/ maand provisie kosten
Beschikbaar: vanaf 05.05.2026
EPB:27kWh/m² jaar
Wenst u zich kandidaat te stellen voor dit appartement/huis dan kan dit enkel en alleen door het invullen van onze infolijst. U gaat hiervoor naar onze site www.jemar.be, kiest daar het juiste pand en klikt dan op het groene balkje "vraag je bezoek aan". Wij contacteren u voor een eventueel bezoek in te plannen.
