Contact
Joseph Smeetslaan 36
3630 Maasmechelen
Verzekeringen
089/36.00.60
verzekeringen@jemar.be
Modern en luxueus penthouse op toplocatie
Met veel enthousiasme stellen wij u dit modern en uitstekend uitgerust penthouse voor met een bewoonbare oppervlakte van 93 m², gelegen in residentie Citerra, op een boogscheut van het Terhills Hotel in Maasmechelen. Dankzij de uitstekende ligging, hoogwaardige afwerking en het ruime terras is dit appartement een unieke opportuniteit.
Bij het betreden van het appartement komt u terecht in de inkomhal, voorzien van een ingebouwde vestiaire en een gastentoilet. Vanuit hier bereikt u de lichtrijke leefruimte met grote raampartijen die zorgen voor een aangename en open sfeer. De woonkamer sluit naadloos aan op de moderne open keuken, die volledig uitgerust is met kwalitatieve toestellen, waaronder een inductiekookplaat, oven, vaatwasser en dampkap.
Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een stijlvolle badkamer met een ruime inloopdouche en een badkamermeubel met dubbele wastafel. Daarnaast is er een praktische berging aanwezig met aansluiting voor een wasmachine en droogkast.
Een absolute troef van dit penthouse is het zeer ruime en aangename terras. Hier geniet u in alle rust en privacy van de zon, met een mooi uitzicht op het groendak. Het terras is bovendien bereikbaar vanuit zowel de keuken als de slaapkamer.
Het appartement is hedendaags ingericht met oog voor detail en biedt een luxueus wooncomfort.
Extra troeven:
Het appartement is momenteel verhuurd aan 969,02€ per maand, met een provisie van 85€ per maand.
Meer info of graag een bezichtiging? Neem contact op met iris via Iris@jemar.be of 0483 110875.
