Te huur: Commercieel pand met woonruimte - Club Italia
Wij bieden een uniek handelspand te huur aan, bekend als "Club Italia". Dit is een goedlopende onderneming met de beste koffie en hapjes in de regio.
Het biedt een uitstekende kans voor zowel ondernemers die op zoek zijn naar een veelzijdige en winstgevende investering.
Indeling van het pand:
- Gelijkvloers: zaakruimte: Ruime commerciële ruimte, perfect voor een horecagelegenheid, met veel natuurlijk licht en een gezellige sfeer.
- Keuken: Volledig uitgeruste, professionele keuken die voldoet aan alle moderne eisen.
- Opbergruimte: Handige opslagruimte voor voorraad en apparatuur.
- Veranda: ruime, overdekte veranda, ideaal voor extra gasten/vergaderingen, vooral aantrekkelijk tijdens zonnige dagen.
- Eerste verdieping: ruim appartement met aparte ingang.
- Woonruimte: Inclusief een gezellige woonkamer en een volledige uitgeruste keuken.
- Slaapkamers: Twee ruime slaapkamers.
- Badkamers: Twee volledig uitgeruste badkamers, waarvan één en-suite en één gemeenschappelijk.
- Extra's:
- Inrit: Gemakkelijke toegang voor voertuigen, inclusief parkeermogelijkheden.
- Airco
-Verwarming op gas
Beschikbaar vanaf: bespreekbaar
Huurprijs: prijs overeen te komen
EPC label D
Wenst u zich kandidaat te stellen voor dit appartement/huis dan kan dit enkel en alleen door het invullen van onze infolijst. U gaat hiervoor naar onze site www.jemar.be, kiest daar het juiste pand en klikt dan op het groene balkje "vraag je bezoek aan". Wij contacteren u voor een eventueel bezoek in te plannen.